Telefon Doğrulama sayfasında bulunan kutucuğa telefon numaranızı girip gönderdiğinizde, telefonunuza bir doğrulama kodu gelecektir. Bu kodu yine ilgili sayfadaki kutucuğa girip doğrulama kodunu onaylayabilirsiniz. Böylelikle telefon numarasının size ait olduğunu doğrulamış olursunuz. Bu işlem sonunda profil sayfanızdaki telefon doğrulama ikonu renkli bir hal alır ve telefon numaranızı doğruladığınız profilinizi ziyaret eden diğer kullanıcılar tarafından anlaşılır. Bu da diğer kullanıcılarla aranızda güven duygusu oluşturmaya ve aradığınızı daha kolay bulmanıza olanak sağlayacaktır.

Unutmayın, telefon numaranız siz izin vermediğiniz taktirde hiç kimseyle paylaşılmayacak olup kişisel bilgileriniz sıkı bir şekilde korunacak ve farklı amaçlar için kullanılmayacaktır. Gizlilik Politikamız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Telefon Doğrulama yapmak için üye girişi yapıp “Profilim” kısmından “Doğrulama” başlığına tıklamanız ve ordan “Telefonunuzu Doğrulayın” bölümünü seçip gerekli işlemleri yapmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir