Sitemizde ilan vermek veya var olan ilanlara bakarak ihtiyacınıza uygun olanlara ulaşmak oldukça basittir. Aşağıdaki adımları takip ederek siz de aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz!

1)Üye Ol

Sitemizde verilmiş yüzlerce ilana erişmek için öncelikle kısa bir üyelik formu doldurarak üye olmanız veya Google, Facebook veya LinkedIn hesaplarınızla bağlanmanız gerekmektedir.(Üye olmak için tıklayınız)

2)Ev arkadaşı, ev veya oda ilanlarına bak. Aradığını bulamadıysan hemen ücretsiz ilan ver.

İhtiyacınıza göre Ev Arkadaşı, Ev veya Oda arıyorsanız ilan vermeden önce, sitede verilmiş olan ilanlara bakabilir ve işinize yarayabilecek ilanların sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz. Bunu nasıl mı yapacaksınız? Anasayfada bulunan arama motoruna öncelikle ilgilendiğiniz yeri yazıp Ev Arkadaşı veya Ev/Oda seçeneklerinden birini işaretleyip arama yapabilir ve ilgili ilanlara erişebilirsiniz. İlanlarda aradığınızı bulamadıysanız birkaç adımda ihtiyacınıza uygun bir ilanı ücretsiz verebilir ve kısa sürede binlerce kişiye erişebilirsiniz.(İlan vermek için tıklayınız)

3)Doğrulama ve Referans sistemlerimizle profilinin güvenirliğini artır.

Ev Arkadaşı Yolda topluluğu paylaşma ve güven üzerine kurulmuştur. Sitedeki ilanları ve ilan veren kişilerin profilini incelerken bu ilanlara ve kişilere güvenmek ve doğru bilgiler sunulduğundan emin olmak isteriz. Aynı şekilde, başka kişiler de bizim ilanlarımızı ve profilimizi incelerken güven duymak ister. İşte bu sebeple topluluğumuzda Doğrulama Sistemleri ve Referans Sistemi bulunmaktadır.

4)Aradığın özelliklere en uygun evi, odayı veya ev arkadaşını seç.

Arama yaptığınızda karşınıza gelen yüzlerce ilandan size uygun olanları seçebilir ve favori ilanlarınıza ekleyebilirsiniz.

5)İlan sahibiyle ücretsiz iletişime geç.

İlan sahibiyle sitemizde bulunan Mesajlaşma bölümünden rahatlıkla ve güvenle iletişime geçebilirsiniz. İlan sahibi ilanda e-mail veya telefon bilgisini paylaştıysa bu yollarla da iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir